Toyota представила седан Vios

Японці розсекретили нове покоління седана Toyota Vios. Цей автомобіль будуть виробляти в Таїланді і звідти експортувати до 80 країн світу.

Габаритна довжина нового седана становить 4410 міліметрів, ширина - 1700 міліметрів, висота - 1475 міліметрів, а розмір колісної бази дорівнює 2550 мм.

Toyota Vios буде оснащуватися 1,5-літровим бензиновим мотором, який розвиває 109 л.с.і 141 Нм крутного моменту. Двигун працює в парі з 5-діапазонною механічною коробкою передач, але можна буде взяти і 4-швидкісний «автомат».

Тойота планує продавати седан в більш ніж 80 країнах. До цього бюджетна четирехдверка була доступна тільки на ринках, що входять в Асоціацію країн Південно-Східної Азії (ASEAN): Бруней, В'єтнам, Індонезія, Камбоджа, Лаос, Малайзія, М'янма, Сінгапур, Таїланд і Філіппіни.

«Новий Vios був розроблений не тільки для внутрішнього ринку Таїланду, але також і для держав, що розвиваються», - пояснив керівник тайського відділення Тойоти Кеіті Танада. Модель буде явно дешевше Королли.

Прем'єра новинки пройшла на моторшоу в столиці Таїланду - Бангкоку. У цій же країні налагодили виробництво. Приблизно 40 тисяч машин в рік піде на експорт. У Таїланді ціни на Vios починаються від 559 тисяч батів (19 тисяч доларів США).

Події та акції